KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14954212
nr 1495 4212
Tore Palm
(f. 1933), Sverige
Segelbåt. Signerad. Akvarell, 46x63 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:06:45
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)